Італійський віце-прем'єр "не бачить сенсу" у продовженні санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сальвіні хоче сказати антиросійським санкціям "ні".

Італія не буде підтримувати продовження економічних санкцій проти Росії ще на шість місяців. 

Про це віце-прем'єр Італії Маттео Сальвіні сказав на конференції у Москві у середу, 17 жовтня, пише Reuters.

"Якщо нас попросять підтвердити (санкції), ми скажемо "ні". Зрозуміло, що немає ніякого сенсу в тому, що вони є", - заявив Сальвіні.

ЄС запровадив економічні санкції проти Росії у 2014 році, від початку конфлікту на сході України. Рішення про продовження обмежувальних заходів ЄС ухвалює кожні півроку. Термін дії останнього пакета санкцій минає у січні.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте на засіданні лідерів ЄС 18 жовтня має намір запропонувати дозволити Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) та Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) фінансувати малі та середні підприємства у Росії, як це було до введення санкцій у 2014 році.

Італійська влада неодноразово заявляла, що чинні санкції ЄС завдають шкоди італійським фірмам, які торгують з Росією. Після перемоги проросійських сил на виборах у червні ці заяви стали ще гучнішими.

Раніше Сальвіні заявив, що вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцію Гідності в Україні назвав "фейковою" і "профінансованою". Він також додав, що його партія "Ліга", яка має зв'язки з "Єдиною Росією", начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили, та й взагалі, що європейські санкції проти РФ повинні бути скасовані.

ВідеоЗ Росії найближчим часом можуть зняти санкції Ради Європи, накладені за Крим та Донбас

Сьогодні, спеціально під Москву, Парламентська Асамблея Ради Європи спробує змінити свої правила - правила запровадження санкцій. Росія більше року шантажує організацію й не платить членські внески. 

З Росії найближчим часом можуть зняти санкції Ради Європи, накладені за Крим та Донбас

Залиште свій коментар

Вибір редакції