Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійський журналіст пояснив, чому його країна намагається засудити українця Марківа

Місцева преса вже охрестила українця вбивцею.

Щодня в італійській пресі з'являються сюжети та статті про затриманого українського гвардійця Віталія Марків, де журналісти відверто спекулюють, а то і перекручують факти, йдеться у ТСН.16:45.

Одружений на українці італієць, що невтомно спростовує брехню у ЗМІ на італійському розділі сайту "Стопфейк" пояснив, навіщо це може робитись.

ВідеоСуд переніс на невизначений термін обрання запобіжного заходу для Віталія Марків

"Віталія Марківа у цих статтях прямо називають "асасіно" - вбивця. Хоча його провини не доведено. Мало того, що сама по собі Італія - доволі проросійськи налаштована країна. Не так давно в Єгипті убили італійця Джуліо Реджені. Це серйозний політичний процес, і нічого з Єгиптом зробити не можна. Тож намагаються принаймні цю справу з Україною якомога гучніше роздути", - розповів Мауро Воерціо.

Численні свідки подій в зоні АТО переконують, що бачили Віталія в той день, в який йому приписують вбивство італійського фотографа, він фізично не міг цього зробити. Бо протитанковий гранатомет, який він тримає на одному з фото - найсерйозніша зброя, яку Віталій тоді міг тримати в руках, і те, не стріляючи з неї.

Зазначимо, що в матеріалах обвинувачення провина Віталія будується лише на свідченнях двох журналістів, які нібито брали у Віталія інтерв'ю. Все це скидається на спробу якнайшвидше закрити скандальну справу і притягнути Марківа до відповідальності тільки тому, що він має італійський паспорт, а отже його можна тут судити.

Зазначимо, що суд над Марківим відклали на невизначений термін, оскільки українець відмовився від державного адвоката, а його новому захиснику необхідно ознайомитись з матеріалами. Прокурор вимагає тримати Марківа під вартою, оскільки той, по поверненню в Україну, може повернутись на фронт. Родина Марківа і дипломати відмовляються від контактів з пресою, оскільки бояться нашкодити справі. Навіть до початку суду над українцем італійська преса вже називає українця вбивцею.

Минулого тижня відпустка Марківа почалася із затримання в аеропорту міста Болонья та арешту. Марківу закидають вбивство італійського фотографа влітку 2014-го у Слов'янську. Українська сторона наполягає - зробити цього нацгвардієць не міг. 

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції