Іудеї готуються до Судного дня

17 вересня іудеї готуються відзначити Судний день - Йом-Кіпур (день посту), який є завершенням десяти днів покаяння.

Один з найважливіших днів в єврейському календарі - Йом-Кіпур (Судний день або День спокутування) - почнуть відзначати іудеї ввечері 17 вересня.

Йом-Кіпур - день посту, покаяння і відпущення гріхів - відзначається на 10-й день місяця Тішрі і є завершенням десяти днів покаяння, під час яких остаточно вирішується доля людини в році, що наступив.

Незважаючи на це, його не прийнято вважати днем смутку і скорботи, оскільки саме в Йом-Кіпур Мойсей отримав другі Скрижалі Заповіту.

Тора наказує в Йом-Кіпур ніякої роботи не робити і "виснажувати душу", оскільки "це день спокутування перед Господом". Відповідно до Талмуда, "утома душі" мала на увазі п'ять заборон: на прийом їжі і пиття, умивання, намащування тіла, носіння шкіряного взуття і подружню близькість. Скасувати їх може тільки небезпека для життя.

"Почуття благоговіння перед Йом-Кіпур збереглося в єврейському народі і до цього дня навіть серед далеких від релігії євреїв, часто будучи для них єдиною формою конкретного зв'язку з іудаїзмом", - розповіли у Федерації єврейських громад Росії.

Нагадаємо, 8 вересня іудеї відзначили Рош Ашана, або Новий рік, 5771-й за їх літочисленням. Традиційно в цей день в Умані зібралися євреї-ортодокси, щоб помолитися на могилі засновника хасидізму.

Читайте також:

Іудеї всього світу зустрічають Новий рік

Хасиди відсвяткували новорічну ніч в Умані

Хасиди влаштували безлади в Умані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: