Іванка Трамп помилково назвала іудаїзм однією з трьох найбільших світових релігій

Донька президента пропустила кілька великих конфесій, у тому числі індуїзм, буддизм і сикхізм.

Іванка Трамп, донька і радник президента Дональда Трампа, помилково назвала іудаїзм однією з трьох найбільших світових релігій у понеділок, 12 червня, у розмові про нещодавню закордонну поїздку президента.

Про це повідомляє The Huffington Post.

Батько і донька, разом з кількома іншими членами своєї сім'ї та адміністрації, зустрічалися з релігійними лідерами ісламу, іудаїзму і християнства в Саудівській Аравії, Ізраїлі та Ватикані минулого місяця під час тижневої екскурсії закордоном.

"Покрити три найбільші світові релігії протягом чотирьох днів, це було глибоко змістовним", – сказала Трамп під час появи у шоу "Fox & Friends" у понеділок.

Трамп – яка перейшла в іудаїзм до весілля з Джаредом Кушнером, ортодоксальним євреєм, 2009 року – забула послідовників декількох основних релігій у своїй заяві.

Християнство і іслам – дійсно дві найбільші світові релігії, які разом мають майже 4 мільярди послідовників. Але іудаїзм нараховує приблизно 14 мільйонів послідовників, що набагато менше, ніж індуїзм (понад 1 млрд послідовників), буддизм (близько 500 мільйонів послідовників) та інші релігії, таких як даосизм, синтоїзм і сикхізм.

"Це було дуже особливо", – сказала Іванка у понеділок про поїздку. "Для кожного з цих моментів важко знайти слова, щоб адекватно описати їх".

Момент на записі – 4:21-4:30 та 4:33-4:42.

Нагадаємо, нещодавно родина Трампів здійснила 9-денний вояж. ТСН.ua зібрав разом усі "фейли" Трампів у фото та відео з цієї поїздки. 

Залиште свій коментар