Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іванка Трамп посприяла тому, аби промова президента США у Конгресі була оптимістичною - Independent

Також вона закликала батька обговорити питання, які важливі для неї, зокрема, вагітності та декрету.

Донька президента США Іванка Трамп порадила батькові зробити свою промову у Конгресі більш оптимістичною та приглушити його звичний різкий тон. Про це повідомляє Independent, посилаючись на заяви чиновників.

Так, Іванка Трамп закликала батька прийняти "оптимістичний тон" у його найбільшій промові за місяць президентства, а також обговорити питання, які "мають значення для неї", такі як відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами, повідомили джерела Reuters.

Президентська промова Трампа у Конгресі стала несподіванкою для багатьох, оскільки його риторика була менш войовнича та більш всеоб'ємна, ніж завжди. Проведені одразу після виступу опитування показали, що більшість американців схвалили більш м'який підхід.

За словами одного з чиновників Білого дому, Іванка Трамп розробила рекомендації для батька під час "мозкового штурму" з приводу промови в Овальному кабінеті. Вона допомагала йому зробити так, щоб під час виступу в Конгресі зменшити стурбованість з приводу того, чи здатен Трамп ефективно управляти державою.

"Багато хто навколо нього давав йому ідеї та пропозиції, які він включив, але він дійсно мав намір досягти цей оптимістичний тон, і це було те, що [Іванка] підтримала. Вона закликала його зробити це", - розповів неназваний чиновник.

Інший чиновник нібито розповів, що Іванка Трамп допомогла встановити потрібний тон промови для президента.

"Її слід відчувається на тоні, але особливо на тих частинах промови, де йдеться про декретну відпустку, адже це питання, яке її хвилює", - розповіло джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що донька президента США Іванка Трамп закликала законодавців писати податкову реформу, щоб включити відрахування витрат по догляду за дитиною, але ціною цілих $ 500 млрд протягом десяти років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції