Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сама донька президента ще вчиться і визначає для себе, як вона могла би впливати як жінка.

У вівторок, 25 квітня, під час участі на міжнародному жіночому саміті у Берліні, у якому взяли участь впливові жінки, донька президента США Іванка Трамп заявила, що ще намагається визначити, як вона могла би впливати та намагається вчитися в інших. Про це повідомляє Reuters.

Дочці Трампа поставили запитання, кого вона представляє: президента, американський народ чи свій бізнес.

"Точно не останнє, але й інші ролі є для мене новими, пройшло всього лише трохи менше 100 днів", - відповіла Іванка.

"Це все ще зарано для мене, я слухаю, я вчуся, я визначаю способи, завдяки яким я могла би впливати на хід речей. Я шукаю адвокатів, радників, інформованих і турботливих жінок і чоловіків, і я дійсно прагну думати про те, як можна найкраще розширити можливості жінок в економіці, і в середині країни, і в усьому світі", - сказала вона.

Зазначимо, на саміті Іванка Трамп обговорювала підтримку жінок-підприємців, зокрема, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і главою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Тим часом, її батько Дональд Трамп написав у Twitter, що він пишається Іванкою за "її управління з цих важливих питань".

Нагадаємо, наприкінці березня Іванка Трамп повідомила, що служитиме в Білому домі як неформальний радник президента. Крім того, жінка написала книгу про досягнення успіху.

Залиште свій коментар

Вибір редакції