Віце-прем’єр РФ назвав росіян "другою нафтою"

Віце-прем’єр уряду РФ закликав вкладати кошти у розвиток інтелектуального багатства Росії.

Головний ресурс нової економіки – це люди, і в людський капітал потрібно інвестувати кошти, заявив віце-прем’єр Росії Сергій Іванов.

Заява пролунала на урочистому зібранні з нагоди 150-річчя від дня народження великого російського вченого, одного з винахідників радіо Олександра Попова.

"Ми цілком усвідомлюємо, що Росія багата не лише вуглеводними ресурсами. Люди – ось наша "друга нафта", котра в умовах становлення економіки знань за своїм значенням незабаром посяде заслужене перше місце", - сказав Іванов.

Віце-прем’єр підкреслив, що держава повинна приділяти більше уваги російським винахідникам, що є інтелектуальним багатством країни.

"Без участі держави російські винахідники так і залишаться містечковими "Кулібіними" або виїдуть за кордон. Головне завдання, на мій погляд – розробка дієвих механізмів комерціалізації вітчизняних винаходів, котра дозволила б першовідкривачам достойно існувати та плідно працювати", - сказав Іванов.

Другим завданням він назвав розвиток системи виявлення талантів для їх подальшої підтримки. Він нагадав, що багато винаходів були зроблені російськими вченими завдяки підтримці, в тому числі фінансовій, з боку держави.

"В центр уваги держави повинна повернутися держави... Саме широкомасштабні інвестиції в людський капітал – наш абсолютний національний пріоритет", - заключив Іванов.

Читайте також:

Росія скорочує промислову співпрацю з Україною

Росія обіцяє повне переоснащення ядерного озброєння до 2020 року

Росія купила забраковані Алжиром винищувачі

В Росії в цьому році пройде випробування новітнього винищувача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: