Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із дронами в повітрі і присмаком шатдауну: американці збираються на Таймс-сквер для зустрічі Нового року

Свято проходитиме за підвищених заходів безпеки.

Таймс-сквер у Нью-Йорку на повну готується зустрічати Новий рік, хоча там сонце ще в зеніті. Люди починають займати найкращі місця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З усіх боків центральну площу Нью-Йорка охороняють понад сім тисяч поліцейських. Чергують абсолютно всі види копів: на громіздких вантажівках і крихітних смартах, з собаками і металошукачами перекривають по три квартали навколо, навіть у журналістів уже дорогою прискіпливо перевіряють документи. Цього року над площею навіть літатимуть дрони – лише за таких заходів безпеки можна бути спокійними за Новий рік у Нью-Йорку.

У декого з людей в руках одна з найпопулярніших і найскандальніших іграшок року – ведмедик Трампі. Незважаючи на всі звичні новорічні веселощі, Америка входить у 2019 доволі похмуро: урядові установи не фінансують через шатдаун, тисячі людей не отримують зарплатні, не можуть дістати потрібних документів, сплатити свої кредити та ренти, і кожен день лише затягує цей зашморг, а компромісу між Трампом і демократами чекати ще принаймні тиждень.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

ВідеоВ очікуванні 2019: як готуються зустрічати Новий рік у Німеччині та США

У Нью-Йорку готуються до масштабних святкувань Нового року. На вулицях чергують поліцейські. Вони ретельно перевіряють сумки та документи. У Німеччині Новий рік зустрічають без ялинок, проте з шаленими гулянками та під нескінченні вибухи феєрверків.

В очікуванні 2019: як готуються зустрічати Новий рік у Німеччині та США

Залиште свій коментар

Вибір редакції