Із гарним настроєм і підземним пивопроводом: у Німеччині відкрився Октоберфест

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На святі організатори можуть заробити мільярд євро.

Баварія розпочала свято Октоберфесту. Урочиста хода з ваговозами пройшла центральними вулицями Мюнхена, жителі котрого на свято увібралися у традиційних регіональний одяг, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Окотоберфест виглядає весело, старомодно і трохи смішно, але коли розібратися з фінансами – то все дуже серйозно. На одному пиві за два тижні зароблять 450-480 мільйонів євро, а якщо ще додати безалкогольні напої, харчі, транспорт та готелі, то вийде мільярд євро. Сам стільки на фестивалі зароблять у Баварії, ще й гарно відпочинуть при цьому.

ВідеоУ Мюнхені стартував знаменитий Октоберфест

Як і зазвичай, на свято пива з'їхалися мільйони туристів з усього світу. Чим воно особливе, те пиво Октоберфесту, скільки коштує, а головне - скільки його можна перехилити за раз – у сюжеті.

У Мюнхені стартував знаменитий Октоберфест

Пивні намети вміщають тисячі відвідувачів. Крани з пивом у перший день ніхто навіть і не думає закривати – на відкриття свята зібралася величезна кількість людей. Аби не гаяти час на зміну великих ємностей, під землею проклали спеціальну трубу – місцевий пивопровід. Він наповнює кухлі, що продаються в середньому по 11,40 євро за літр. Незручна для розрахунків ціна підібрана спеціально: скупіші залишать офіціантам 10 центів чайових, щедріші – аж 60.

Фотогалерея Відкриття Октоберфесту-2018 (24 фото)

Робота офіціантів важка – вони, як навіжені, постійно сновигають між відвідувачами. За один раз несуть по 10-14 кухлів пива, хоча є рекордсмени, які піднімають більше 20. "Я прижоджу сюди за атмосферою, бо пиво є цілий рік, хоча це пиво дуже смачне", - зізнається жителька Мюнхена Стефані Безяк. 80% відвідувачів Октоберфесту – баварці, але щороку приїжджає все більше іноземців.

Серед американців, італійців, іспанців зустрічаються й українці – з Києва, Харкова, Івано-Франківська, Прилук тощо. Організатори Октоберфесту порахували, що минулого року в Мюнхені випили більше семи мільйонів літрів пива. Цього року сподіваються випити не менше, а от скільки з’їдять ковбасок та курей – навіть порахувати годі.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції