Із Кобзоном, ОМОНом й алкоголем. Москва ошаленіло святкує окупацію Криму

Зігнані на мітинг бюжетники й студенти зібралися в столиці на мітингу-концерті.  

У столиці Росії - Москві - сьогодні святкують окупацію українського півострова Крим. На Василівському узвозі влада вирішила влаштувати концерт із прокремлівськими зірками естради, на який зігнала бюджетників та студентів.

Щоб розважитися перед заходом, частина відвідувачів вирішила підкріпитися алкоголем, пише російський блогер Ілля Варламов.

"У натовпі - запах алкоголю. Не знаю, як можна було його пронести через зону огляду, але комусь це вдалося, і тепер його розливають по стаканчиках. Буде весело", - зазначив він на своєму сайті.

Однак очевидці також помітили, що велика частина людей почала покидати мітинг-концерт ще до його початку і навіть прорвала поліцейський кордон.

На місці проведення мітингу журналісти зафіксували переважно літніх людей, які танцювали під гармошку. Усім присутнім роздавали прапори у кольорах георгіївської стрічки, яку, до слова, вже планує заборонити в Україні Верховна Рада. Згодом почався концерт, на якому, зокрема, виступили Йосип Кобзон з хором МВС РФ, Лариса Доліна та інші.

Нагадаємо, 18 березня 2014 року був підписаний документ про незаконне приєднання Криму до Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: