Із музею в Нью-Делі вкрали символ радянсько-індійської дружби

Золотого годинника, подарованого Косигіним Шастрі більше 40 років тому, просто винесли з музею, де не було навіть адміністратора.

Зустріч Шастрі з Косигіним Фото: indianjournals.com
Зустріч Шастрі з Косигіним Фото: indianjournals.com
Із музею в Нью-Делі викрадено золотий годинник, подарований головою уряду СРСР Олексієм Косигіним індійському прем'єру Лалу Бахадуру Шастрі під час історичної зустрічі в Ташкенті більше 40 років тому.

Зникнення безцінного експоната адміністрація будинку-музею Шастрі виявила ще 3 вересня, але замість того, щоб звернутися до поліції, кілька днів шукала годинник самостійно. Лише 7 вересня директор музею професор Дас написав заяву в поліцію.

Крадіжка, на думку слідчих, відбулася за відсутності адміністратора. Через те, що заяву не було подано вчасно, шансів знайти експонат дуже мало, вважають у поліції.

Нагадаємо, це не перший випадок викрадення реліквій з індійських музеїв, що погано охороняються. У 2004 році з будинку-музею Рабіндраната Тагора в родовому маєтку Шантінікетан було викрадено отриману ним в 1913 році золоту медаль Нобелівського лауреата і 47 інших безцінних реліквій. Медаль так і не знайшли, і в серпні 2009 року справу було закрито.

А у квітні цього року відбулася спроба крадіжки в Британії: британські студенти намагалися поцупити з музею 6-метрового динозавра.

Компанія молодиків, проникнувши вночі на територію музею міста Дорчестер, вирішила унести з собою пластмасову статую трицератопса. Десятеро людей перетягнули динозавра через огорожу музею і вже мали намір жартома встановити його на проїжджій частині, проте їм перешкодили поліцейські. Вони примусили молодих людей віднести трирогого динозавра на місце, інакше на студентів чекав арешт і пред'явлення звинувачень за крадіжку.

Читайте також:

З монастиря викрали 3,5 кг золота

З музею у Нідерландах викрали картину Сальвадора Далі

На Великдень у чернігівського попа вкрали сейф

На Філіппінах викрали громадянина України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: