Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із однієї з найбільших мереж готелів світу викрали персональні дані 500 мільйонів гостей

Хакери викрадали інформацію останні чотири роки.

Американська мережа готелів Marriott заявила, що хакери зламали її систему бронювання Starwood й могли викрали персональні дані 500 мільйонів гостей.

У Marriott повідомили, що хакери отримали "несанкціонований доступ" до системи резервування Starwood ще 2014 року, однак компанія виявила цю проблему минулого тижня. Про це пише CNN.

"Компанія нещодавно виявила, що неавторизована сторона скопіювала та зашифрувала інформацію та вжила заходів для її усунення", - ідеться в заяві Маріот.

Зокрема, хакери викрали інформацію про імена 337 мільйонів гостей, їхні номери телефонів, адреси електронної пошти, номери паспортів, дати народження та інформацію про прибуття та від'їзд. Для мільйонів інших - номери їхніх кредитних карток та терміни дії карток.

У Marriott не можуть підтвердити, чи могли хакери розшифрувати номери кредитних карток.

"Ми робимо все можливе, щоб підтримати наших гостей. Отримані уроки (щодо витоку інформації) допоможуть нам бути кращими, обачнішими, будемо рухатися вперед", - заявив генеральний директор компанії Арне Соренсан.

У мережі готелів заявили, що надішлють електронні листи всіх гостей, чия персональна інформація могла бути викраденою.

Після новини про викрадення інформації акції Marriott здешевшали на 5,6% на попередніх торгах у Нью-Йорку.

Компанія Marriott International була заснована понад 90 років тому, 1927-го. Нині мережа об'єднує близько 6,7 тисячі готелів під 30 брендами в 130 країнах світу. Торік виручка Marriott була понад 22 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше соцмережа Facebook повідомила, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції