Із Росії виїхав глава фонду "Династія", який потрапив у список іноземних агентів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Із Росії виїхав глава фонду "Династія", який потрапив у список іноземних агентів

Зимін нібито покинув Росію / РБК

Зимін хоче "пересидіти" ситуацію із обвинуваченнями проти організації. 

Засновник некомерційного російського фонду "Династія" Дмитро Зимін виїхав з Росії. Про це повідомляє російське видання РБК із посиланням на три власних джерела.

Зимін вирушив за кордон, однак збирається брати участь у засіданні ради фонду у режимі онлайн. На зустрічі членів організації, запланованої на 8 червня, ймовірно буде прийняте рішення про припинення діяльності "Династії". Фонд опікувався освітніми, науковими та просвітницькими проектами у Росії.

Ще один співрозмовник видання повідомив, що Зимін покинув РФ разом із сином Борисом, який також брав участь у роботі фонду. Інше джерело з оточення Зиміна стверджує, що він  виїхав за кордон, аби "пересидіти ситуацію".

Представник компанії "Вимпелком", засновником якої також є Зимін-старший, повідомив про те, що глава фонду "перебуває зараз у відпустці "і знову повернеться".

Іноземним агентом фонд "Династія" визнало російське міністерство юстиції ще 25 травня. Приводом для цього стало нібито іноземне фінансування та політична діяльність. Зимін натомість пояснював, що перераховував на фінансування власні кошти з-за кордону. 

Нагадаємо, раніше у РФ "Солдатських матерів Петербурга" назвали "іноземними агентами".

Наступна публікація