Перейти до змісту
Із Сектора Гази вивезли зоопарк: тварини голодували та гинули через погані умови

Із Сектора Гази вивезли зоопарк: тварини голодували та гинули через погані умови

До Йорданії евакуювали 47 тварин.

З зоопарку в Секторі Газа до Йорданії евакуювали 47 тварин. У звіринці, зокрема через воєнний конфлікт з Ізраїлем, тварини не отримували належного догляду, йдеться у ТСН.16:45.

На сполох ще кілька років тому забила міжнародна зоозахисна організація.  Виявилося, що звірі потребують медичної допомоги. Деякі з них жили у замалих клітках, погано харчувалися і відповідно були у стресі.

Лише від початку року у звіринці померли чотири леви. Втім, вивезення тварин засмутило місцевих жителів. Кажуть, в їхньому скрутному житті зоопарк був чи не єдиною розвагою для дітей. 

Відео Зі звіринця у Секторі Гази евакуювали 47 хворих та голодних тварин

В зоопарку, зокрема через воєнний конфлікт з Ізраїлем, тварини не отримували належного догляду. На сполох ще кілька років тому забила міжнародна зоозахисна організація. Виявилося, що вихованці потребують медичної допомоги. Деякі з них жили у замалих клітках, погано харчувалися і, відповідно, були у стресі.  

Зі звіринця у Секторі Гази евакуювали 47 хворих та голодних тварин

Нагадаємо, наприкінці березня конфлікт між Ізраїлем та Сектором Гази загострився. Ізраїльські винищувачі 25 березня завдали ударів по цілях терористів на півночі Сектору Гази, відреагувавши на атаку палестинських бойовиків в передмісті Тель-Авіва. 31 березня Сектор Гази запустив п'ять ракет по Ізраїлю.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин