Із заповіту Єлизавети II знімуть гриф таємності

Заповіти членів королівської сім'ї у Великобританії хочуть зробити відкритими для громадськості.

Члени британського парламенту мають намір розглянути питання про те, щоб зробити заповіти членів королівської сім'ї відкритими для громадськості, пише The Daily Telegraph.

У парламенті утворена відповідна комісія, яка розгляне питання про конституційність практики, що склалася в 19 столітті, за якою заповіти британських монархів залишаються секретними. Проте, коли саме депутати почнуть перегляд не уточнюється. За інформацією The Daily Telegraph, дане питання буде вирішено цього року. Відзначимо, що гриф секретності розповсюджується тільки на престолонаслідників і монархів. Таким чином, якщо нинішній порядок буде переглянутий, то після смерті Єлизавети II її заповіт буде оприлюднений.

Член парламенту Норман Бейкер в бесіді з виданням підкреслив, що це "питання справедливості".

"Із заповітами звичайних громадян може ознайомитися будь-хто, і незрозуміло, чому в цьому плані у членів королівської сім'ї якесь особливе положення", - відзначив Бейкер.

Більш того, як відзначив парламентарій, через секретність цієї інформації ніхто не знає, який податок на спадок платять престолонаслідники, і чи платять вони цей податок взагалі. Наприклад, спадок матері Єлизавети II герцогині Йорської ймовірно оцінювався в 70 мільйонів фунтів стерлінгів, відзначає The Daily Telegraph.

Читайте також:

Королева Єлизавета II дивом уникнула замаху в Австралії

Принц Чарльз став найголовнішим трудоголіком Британії

Британська королева готова поступитися престолом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: