Із затонулої "Булгарії" почали підіймати тіла дітей

Водолази дісталися до дитячої кімнати, де можуть перебувати до 50 тіл загиблих малюків, рятувальники починають піднімати їх на поверхню.

Водолази дісталися до нижньої палуби затонулого теплохода "Булгарія", де розташовані дитяча кімната і музичний салон. Там можуть перебувати до 50 тіл загиблих малюків, рятувальники починають піднімати їх на поверхню.

Рятувальники загону "Лідер" МНС, які беруть участь в пошуку людей на затонулому судні, поділилися тим, що побачили під час занурень. Найстрашніше в цій аварії, за визнанням рятувальників, це величезна кількість загиблих дітей.

В інтерв'ю "Комсомольській правді" вони розповіли, що навіть у денний час видимість на місці затоплення завглибшки 20 метрів практично відсутня. Без ліхтарів там просто пекельна темрява.

Зовні судна, за їхніми словами, загиблих немає, всі тіла - всередині. Для того, щоб дістатися до деяких, доводиться вирізати залізні перешкоди. 80% жертв - це жінки і діти. Багатьох дорослих знайшли в ресторані, тому що в момент катастрофи був обідній час.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ

Врятувалися ті, хто був ближче до виходу. Оскільки судно пішло на дно буквально за три хвилини, часу на порятунок у людей не було. Багато загиблих були в жилетах - встигли надіти, але не встигли вибратися. По всьому видно, що вижити прагнули будь-що, розповідають водолази. Хтось навіть вибивав двері, щоб вибратися з каюти.

Один чоловік не зміг вибратися з каюти, так як його притиснуло ліжком і тумбочкою. Чоловікові не вистачило повітря і часу відштовхнути меблі і поплисти, хоча він був міцний, здоровий.

Найстрашніше в цій аварії, за визнанням рятувальників, це величезне число загиблих дітей. Лякає також раптова поява мертвих тіл. "Йдемо-йдемо і бац - воно тут же з'явився! У обличчя намагаємося ніколи не дивитися. Тому завжди потонулого розгортаємо спиною", - розповіли вони.

На їхнє переконання, знайти живих вже не залишилося жодного шансу. Єдина можливість - якщо на затонулому теплоході залишилися порожнечі або повітряні бульбашки, де могли сховатися пасажири.

У міру підйому зростає кількість офіційно підтверджених жертв катастрофи. За останніми даними, витягнуті тіла 72 людей. Упізнано 44 тіла, більшість знайдені на середній палубі теплохода - в приміщеннях бару і ресторану.

Усього на борту перебували 205 осіб, з них 23 незареєстрованих пасажира. Врятовані 79 осіб.

Все про катастрофу "Булгарії" читайте тут.

Читайте також:

Радист "Булгарії": подати сигнал SOS було неможливо

Капітанів суден, які не рятували пасажирів з "Булгарії", покарають

У фатальний круїз на Волзі вирушили не всі, хто був у списках

Власник "Булгарії" переклав провину за загибель людей на екіпаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: