Із затоплених приміщень Саяно-Шушенської ГЕС врятували двох людей

Врятовані знаходилися так званих повітряних мішках затоплених приміщень станції, тому й не втонули. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У ніч на вівторок рятувальникам вдалося знайти під водою двох працівників Саяно-Шушенської ГЕС, які знаходилися в так званих повітряних мішках затоплених приміщень станції.

На думку рятувальників, шанси знайти живими й інших працівників ГЕС залишаються.

Нагадаємо, що вчора у "РусГідро" фактично оголосили зниклих безвісти загиблими. В.о. Голови правління Василь Зубакін заявив, що виявлення живих людей в зоні затоплення на Саяно-Шушенській ГЕС маловірогідне.

Крупна аварія на ГЕС відбулася вранці 17 серпня. В результаті був затоплений і частково зруйнований машинний зал. Три гідроагрегати зруйновані і завалені металоконструкціями, два сильно пошкоджені.

За останніми даними, кількість загиблих досягла 14-ти, ще 58 людей поки числяться зниклими безвісти, їх пошуки продовжуються.

Причиною аварії став сильний гідроудар, що поруйнував два водоводи станції. Чому він відбувся, поки неясно. Є декілька версій, всі вони носять "техногенний характер.
Збиток від аварії на Саяно-Шушенської ГЕС може вимірюватися мільярдами рублів, для відновлення роботи станції, причому, не в повному об'ємі, потрібно декілька місяців.

Читайте також:

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС

Шансів знайти живих людей на місці затоплення Саяно-Шушенської ГЕС не залишилося

Жертвами аварії на Саяно-Шушенській ГЕС в Росії стали вісім людей

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС прогнозували ще 11 років тому

ВідеоНа Саяно-Шушенській ГЕС шукають людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: