Ізраїль буде позбавляти громадянства терористів і шпигунів

Осіб, які скоїли злочин проти безпеки Ізраїлю, парламент буде позбавляти громадянства.

В Ізраїлі парламент затвердив у другому і третьому читаннях законопроект, що дозволяє судовим інстанціям позбавляти громадянства осіб, які скоїли злочин проти безпеки держави.

На засіданні, що відбулося в понеділок, 28 березня, на підтримку законопроекту виступили 37 депутатів Кнесету, 11 парламентаріїв проголосували "проти".

Новий закон, розроблений депутатами від партії "Наш дім Ізраїль" Давидом Ротемом і Робертом Ілатовим, передбачає можливість позбавлення громадянства злочинця, визнаного винним у терорі або шпигунстві. За словами одного з авторів закону, особи, засуджені за подібні злочини, не повинні користуватися пільгами і привілеями, наданими громадянством.

Супротивники законопроекту стверджували, що ініціатива грубо порушує міжнародне право і суперечить конвенціям, які підписав і Ізраїль. Однак Ротем пояснив, що конвенції не забороняють позбавляти громадянства окремих злочинців, оскільки говорять про неприпустимість подібних заходів стосовно груп населення.

Нагадаємо, в жовтні минулого року ізраїльський уряд схвалив законопроект, який наказує присягати на вірність "єврейській демократичній державі" при вступі до громадянства Ізраїлю.

Раніше влада Ізраїлю заборонила в'їзд в країну євреям з кримінальним минулим, незважаючи на те, що право на репатріацію закріплено в одній з основних державних норм, Законі про повернення.

Читайте також:

По території Ізраїлю завдано ракетного удару

Ізраїль збирається повторити операцію "Литий свинець" у секторі Газа

Ізраїль готує помсту за теракт в Єрусалимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: