Ізраїль готовий до повторної окупації сектора Газа

Глава Мінфіну Ізраїлю розкритикував політику американців і заявив, що військове вторгнення до сектору Газа цілком можливе.

Влада Ізраїлю допускає можливість повторної окупації сектора Газа, якщо національну безпеку не вдасться забезпечити іншими способами.

Міністр фінансів Ізраїлю Юваль Штайніц заявив, що подібний розвиток подій цілком можливий. Утім, пізніше його прес-служба опублікувала спростування цих слів, зазначивши, що міністр мав на увазі не реокупацію, а військове вторгнення до сектору Газа.

В інтерв'ю, яке дав Штайніц в неділю вранці, він заявив також, що Ізраїль має намір вжити усіх необхідних зусиль, щоб не дозволити ХАМАС придбати ракети дальнього радіусу дії.

Крім того, він виступив з різкою критикою на адресу США. Штайніц зокрема підкреслив, що виступи американських лідерів, спрямовані проти політики Ізраїлю щодо будівництва у східній частині Єрусалиму, підривають довіру між двома країнами і погіршують ситуацію.

Нагадаємо, нещодавні переговори США та Ізраїлю з проблеми близькосхідного врегулювання закінчилися безрезультатно. Сторони так і не дійшли згоди щодо зупинки будівництва Ізраїлем нового житла в Східному Єрусалимі.

Саме це є перешкодою для непрямих переговорів з проблеми мирного врегулювання між палестинцями і ізраїльтянами. Нагадаємо, посередником непрямих контактів між сторонами виступають США.

Палестинці вважають Східний Єрусалим столицею свого невизнаної держави. Ця частина міста була приєднана до Ізраїлю під час війни 1967 року. Більшість країн світової спільноти досі не визнає анексію цих територій.

Читайте також:

ВПС Ізраїлю завдали ракетного удару по сектору Газа

Відносини Ізраїлю та США: "найглибша за 35 років криза"

Ізраїльська поліція придушила арабське повстання в Єрусалимі

Ізраїль і палестинці погодилися на непрямі переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: