Ізраїль готовий прийняти єгипетського президента

Якщо заворушення у Єгипті розвинуться і в країні відбудеться державний переворот, влада Ізраїлю готова прийняти єгипетського президента.

У випадку, якщо події в Єгипті будуть розвиватися за гіршим для влади сценарієм, і справа дійде до державного перевороту, влада Ізраїлю готова прийняти єгипетського президента Хосні Мубарака. Про це повідомило джерело в посольстві Єгипту в Ізраїлі. А ось влада Саудівської Аравії, яка вже дала притулок на своїй території вигнаному туніському лідеру бен Алі, заявила, що прийняти Мубарака не готова.

На вулицях Каїра тривають заворушення. У місті діє комендантська година, але це не зупиняє ні протестуючих, ні мародерів. З в'язниць втекли тисячі ув'язнених. У поліції не вистачає штатних співробітників, і на чергування з охорони свого майна доводиться вставати рядовим громадянам. Грабежі докотилися вже й до курортної Хургади, правда, про необхідність евакуації туристів мова поки не йде.

Тим часом становище в Єгипті погіршується з кожною годиною. Ні в армії, ні в поліції взяти, ситуацію під контроль не виходить, не дивлячись на найжорсткіші заходи. В Каїрі вночі снайпери з будівлі МВС відкрили вогонь по демонстрантах. Під приціл потрапив натовп, який намагався прорватися в міністерство. Є загиблі.

Також вночі в столиці знову підпалили будівлю штаб-квартири правлячої Національно-демократичної партії. На вулицях міста розгораються справжні бої, від набігів мародерів страждає вже і курортна Хургада. Жертвами заворушень стали більше сотні людей.

Читайте також:

"Кривава субота" в Єгипті: жертвами сутичок стали більше 100 людей

Мародери розгромили знаменитий Національний музей в Каїрі

Тисячі туристів намагаються виїхати з охопленого протестами Єгипту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: