Ізраїль готується до нападу на Іран

Ізраїльські військово-повітряні сили ведуть навчання, спрямовані на відпрацювання бойових завдань на значній відстані від місць базування.

Винищувач F-22A (Фото: www.defenseindustrydaily.com)
Ізраїльські ВВС готуються до далеких вильотів і до взаємодії з американськими колегами (Фото: www.defenseindustrydaily.com).

Як пише газета The Jerusalem Post, ізраїльських пілотів і техніку готують до можливого нанесення ударів по ядерних об'єктах Ірану. 

Серед іншого, ізраїльські бойові пілоти відпрацьовують навички дозаправки в повітрі, зауважує видання.
За даними ізраїльської розвідки, на цей момент ядерна програма Тегерана переходить той етап, після якого отримання Іраном ядерної зброї стане лише питанням часу – іранці одержать технологію виготовлення бомби. 

Через це експерти й аналітики чекають на початок ядерної гонки в усьому близькосхідному регіоні. Єгипет і Саудівська Аравія, наприклад, уже заявили про намір розвивати власні атомні програми. Усе це викликає серйозне занепокоєння в ізраїльського політичного керівництва й військового командування. 

Ядерна програма Ірану (Фото: www.cbc.ca)
Ізраїль розглядає ядерну програму Ірану як небезпечну для самого Ізраїлю (Фото: www.cbc.ca).

Одночасно з навчаннями ізраїльські військово-повітряні сили посилили взаємодію зі своїми американськими колегами. Відповідну угоду в травні було підписано між представниками ВВС США й Ізраїлю в місті Дейтон, штат Огайо. 

Згідно з цими домовленостями, американські військові льотчики повідомлятимуть ізраїльських колег про всі технічні оновлення в своїх літаках. 

У разі, якщо ізраїльтяни вирішать нанести авіаудар по іранських ядерних об'єктах, їм доведеться пролетіти над територією Іраку, чий повітряний простір сьогодні контролюють американці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: