Ізраїль готується до операції в секторі Газа

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) продовжує підготовку до анонсованої раніше широкомасштабної військової операції в секторі Газа.

У вівторок, після ракетно-мінометного обстрілу Західного Негева, Ашкелона і Нетівота міністр оборони Ізраїлю Ехуд Барак відмінив прийняте раніше рішення про відкриття КПП на кордоні сектора Газа для доставки гуманітарних вантажів.

Серед іншого, командування ізраїльської армії відстрочило ротацію бойових підрозділів в районі сектора Газа: десантна бригада, що займає позиції біля кордонів сектора, не буде на даний момент замінена підрозділами бригади "Голані".

Крім того, військова прокуратура Ізраїлю прийняла рішення про створення спеціальної судової системи на час військових дій, при якій бойовиків терористичних організацій розглядатимуть як військових злочинців, а не як військовополонених.

Це дозволить армії Ізраїлю самій розбирати справи терористів без необхідності надавати їм адвокатів і подовжувати терміни їх затримання в суді. При цьому всі подібні процеси проводитимуться військовим судом, а не цивільною юридичною системою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: