Ізраїль і Палестина домовились

Ізраїль і Палестина за зачиненими дверима домовилися почати переговори для підписання мирної угоди.

Ізраїль і Палестина домовилися почати переговори для підписання мирної угоди, повідомив президент США Джордж Буш на відкритті міжнародної конференції по Близькому Сходу в Аннаполісі.

"Ми погодилися негайно почати двосторонні доброзичливі переговори для того, щоб укласти мирну угоду, що врегулює всі питання, які залишились," – ідеться у спільній палестино-ізраїльській заяві, узгодженій вранці у вівторок прем'єр-міністром Ізраїлю Ехудом Ольмертом і главою ПНА Махмудом Аббасом. Заяву зачитав президент США Джордж Буш.

"Ми погодилися вступити в енергійні переговори, що тривалі та довгострокові, а також зробити всі зусилля для того, щоб укласти таку угоду до кінця 2008 року," – ідеться в палестино-ізраїльській заяві.

У документі повідомляється, що "для цих цілей на постійній основі проводитиме засідання керівний комітет (steering committe), спільно очолюваний главою делегації кожної зі сторін".

"Керівний комітет розробить спільний робочий план, а також заснує і контролюватиме роботу переговорних груп для розгляду всіх питань," - указується в документі, де ідеться, що "перше засідання керівного комітету відбудеться 12 грудня 2007 року".

Президент Аббас і прем'єр-міністр Ольмерт продовжуватимуть зустрічатися раз на два тижні для відстежування переговорів," – ідеться в заяві.

"Сторони підтверджують також свою прихильність негайному виконанню своїх зобов'язань у рамках результативної "дорожної карти" для реалізації положення про створення двох держав як рішення палестино-ізраїльського конфлікту, про що було заявлено "квартетом" 30 квітня 2003 року," - наголошується в документі.

ВідеоІзраїль і Палестина домовились

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: