Ізраїль і Палестина відновили прямий діалог

У Вашингтоні переконані, що єдиним шляхом до міцного миру на Близькому Сході є палестино-ізраїльські переговори.

У Вашингтоні після 20-місячної перерви офіційно поновилися прямі палестино-ізраїльські переговори, в яких беруть участь керівник Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Так, Махмуд Аббас заявив, що засуджує напади на ізраїльтян, скоєні на Західному березі річки Йордан.

"Я засуджую те, що відбулося в останні дні", - сказав він під час виступу у Вашингтоні, звертаючись до Біньяміна Нетаньяху.

"Ми виступаємо проти кровопролиття. Не повинно пролитися ні краплі палестинської або ізраїльської крові", - додав Аббас.

Нагадаємо, у вівторок теракт на Західному березі Йордану привів до загибелі чотирьох ізраїльтян. У середу в результаті ще одного нападу двоє ізраїльтян отримали поранення.

У свою чергу, Нетаньяху заявив, що терористи, які чинять напади на ізраїльтян, не зможуть перешкодити проведенню прямих палестино-ізраїльських переговорів.

"Я не дозволю терористам підірвати наш рух до миру", - сказав ізраїльський прем'єр.

За словами Біньяміна Нетаньяху, їх атаки свідчить про те, що "досягнення миру буде залежати і від рішення проблеми безпеки".

Напередодні цих переговорів лідери Ізраїлю і Палестини зустрілися з президентом США Бараком Обамою, лідером Єгипту Хосні Мубараком і королем Йорданії Абдаллою II.

Барак Обама заявив, що США виступають за врегулювання конфлікту на Близькому Сході на основі створення незалежної палестинської держави і його мирного співіснування з Ізраїлем.

Як підкреслив Обама, США виступають за те, щоб під час цього прямого діалогу були вирішені всі питання між палестинцями і ізраїльтянами, що дозволить вийти на формування палестинської держави. Єдиним шляхом до міцного миру на Близькому Сході є палестино-ізраїльські переговори.

Читайте також:

Ізраїль і Палестина погодилися сісти за стіл переговорів

На Західному березі річки Йордан ХАМАС розстріляв чотирьох ізраїльтян

Обама запропонував створити палестинську державу до кінця 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: