Ізраїль не прийняв суданських біженців

Влада Ізраїлю відмовилася приймати біженців з охопленої розбратом суданської провінції Дарфур і вислала африканців.

Дівчата-біженки з Дарфура
news.yahoo.com
Біженці з Дарфуру прибули до Ізраїлю, перетнувши ізраїльський кордон. Частина біженців залишилися в Ізраїлі, проте країна відмовила в притулку тим, хто перетинає кордон нелегально.
Влада Ізраїлю відмовилася приймати в країні біженців з охопленої розбратом суданської провінції Дарфур і вислала за кордон близько півсотні африканців, що шукали притулку на території єврейської держави.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, дозвіл залишитися одержали тільки 500 суданців, що раніше потрапили до Ізраїлю через єгипетський кордон. Нові групи мігрантів ізраїльтяни обіцяють повертати до Єгипту відразу після затримання.

”Подібні заходи застосовуватимуть до кожного, хто потрапив до Ізраїлю нелегально, включно з вихідцями з Дарфура", - цитує місцева преса представника прес-служби ізраїльського уряду Девіда Бейкера.

Першими до Єгипту вислали 48 африканців, яких минулої п'ятниці затримали на кордоні ізраїльські військовики. Велику частину цієї групи мігрантів складали вихідці з Дарфура.

За оцінками ООН, від початку 2003 року міжетнічні зіткнення в суданській провінції забрали життя приблизно 200 тисяч чоловік, близько двох з половиною мільйонів стали біженцями.

Питання, що робити з біженцями з Дарфура, які все частіше намагаються потрапити до Ізраїлю, стало предметом жвавої дискусії в ізраїльському суспільстві. Частину політиків і громадських діячів закликають виявити співчуття до людей, що пережили випробування, подібні до тих, з якими впродовж всієї своєї історії стикався єврейський народ. Інші кажуть, що еміграція дарфурців до Ізраїлю після того, як їм надали притулок у Єгипті, має виключно економічний характер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: