Ізраїль не терпітиме більше обстріли

Ізраїль вживатиме заходів для того, щоб "припинити неприпустимий" ракетний обстріл з боку Сектора Газу.

"Ми не можемо терпіти ситуацію, коли ХАМАС продовжує обстрілювати Ізраїль, ізраїльських громадян, і ця ситуація повинна бути змінена", - заявила міністр закордонних справ Ципі Лівні єгипетському президентові Хосні Мубараку у відповідь на його заклик про припинення військової операції в Газі.

"У ХАМАСі повинні зрозуміти, що наше бажання жити в мирі не означає, що ми дозволимо продовжити обстріл", - додала вона.

Зустріч між представниками Ізраїлю і Єгипту відбулася в Каїрі після того, як кабінет міністрів Ізраїлю ухвалив рішення про проведення військової операції проти Сектора Газу після посилення ракетного обстрілу ізраїльської території.

Мубарак у свою чергу заявив, що Лівія і Єгипет чекають, що Єрусалим проявить стриманість і утримається від операції в секторі Газу, а також вживатиме заходів для виправлення складної гуманітарної ситуації в регіоні.

Голова МЗС Ізраїлю у свою чергу заявила, що єдиним винуватцем тяжкої ситуації, в якій опинилися мешканці Гази є ХАМАС.

"Є очевидний винуватець ситуації з населенням в Газі. І це - ХАМАС. Ізраїль зробить все необхідне для захисту людей", - сказала вона.

Міністр закордонних справ Єгипту Ахмед Абуль Гейт закликав Ізраїль до відновлення перемир'я з ХАМАСом, що закінчилося минулого тижня.

"Єгипет не припинить діяльності (щодо посередництва між Ізраїлем і ХАМАСом) доти, поки сторони не захочуть цього, але я не можу уявити, що ми зуміємо переконати сторони повернутися до перемир'я поки йде ескалація конфлікту", - заявив єгипетський міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: