Ізраїль обурили слова Клінтона про російськомовне населення

Слова Білла Клінтона про російськомовне населення обурили Ізраїль. Його закликали взяти слова назад.

В Ізраїлі обурені словами колишнього президента США Білла Клінтона про російськомовне населення, які оприлюднило видання The Foreign Policy. Зокрема, Клінтон сказав, що саме російські іммігранти і поселенці є перешкодою для врегулювання ситуації на Близькому Сході.

У відповідь лідер партії "Кадіма" Ципі Лівні сказала, що "важко переоцінити величезний внесок російськомовних ізраїльтян у всі сфери життя нашого суспільства, в тому числі і в забезпечення оборони і безпеки нашої країни".

"Російськомовні ізраїльтяни піклуються про майбутнє держави Ізраїль і про забезпечення майбутнього своїх дітей в Ізраїлі. Тому я впевнена, що якщо буде досягнуто згоди, що гарантує існування Ізраїлю як єврейської демократичної держави і забезпечує безпеку жителів нашої країни, то громадяни Ізраїлю, в тому числі й нові репатріанти, підтримають таку угоду", - вважає Лівні.

Депутат від "Кадіми" Йоханан Плеснер зазначив, що Клінтон повинен "взяти свої слова назад". "Корінь цих висловлювань - в недоліку розуміння і знайомства з тим, про що він говорив. У політичних питаннях прагматичний підхід, що характеризує світогляд репатріантів, є не перешкодою, а стимулом для прогресу в досягненні угод, заснованих на реальному стані справ, а не на ілюзіях", - заявив він.

Крім того, голова правлячої парламентської коаліції, член партії "Лікуд" Зєев Елькін сказав, що "пишається тим, що є" російським поселенцем "і відноситься до тієї групи населення, яка розуміє" жорстокі реалії "" Близького Сходу.

Голова парламентської комісії з репатріації Лія Шемтова також виступила із заявою. За її словами, "перш, ніж звинувачувати російськомовних репатріантів в "нерозумінні історичного контексту", Клінтону не завадило б ознайомитися самому з історією Ізраїлю".

Читайте також:

Клінтон звинуватив "російськомовних" у всіх проблемах Близького Сходу

Білл Клінтон вважає, що не доживе до весни

Клінтон: США не миритимуться з окупацією Росією грузинських територій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: