Ізраїль оголосив про велике будівництво на окупованих територіях

Ізраїль проголосив Єрусалим своєю "єдиною і неподільною" столицею і відмовився поширювати на місто дію мораторію на поселенське будівництво.

Ізраїльська влада оголосила 9 березня про видачу дозволу на зведення 1,6 тисячі "одиниць житла" для єврейських сімей в Східному Єрусалимі, який, з точки зору міжнародного права, відноситься до окупованих палестинських територій.

Оголошення про новий будівельний проект з'явилося на тлі підготовлюваного перезапуску палестино-ізраїльського мирного процесу, візиту в регіон віце-президента США Джо Байдена і через день після того, як було анонсовано зведення 112 "одиниць житла" в одному з єврейських поселень на Західному березі річки Йордан .

З точки зору палестинців, поселення, у тому числі в межах Єрусалиму, є головною перешкодою для відновлення політичних контактів з Ізраїлем.

Погодившись після 15-місячної перерви відновити діалог в непрямому форматі - через американських посередників, палестинське керівництво погрожує вийти з переговорного процесу у відповідь на нові поселенські ініціативи.

В опублікованому 9 березня прес-релізі МВС Ізраїлю сказано, що нові будинки будуть будуватися в Єрусалимському районі Рамат-Шломо.

Єрусалим, включаючи його східні, населені переважно арабами райони, Ізраїль проголосив своєю "єдиною і неподільною" столицею і відмовився поширювати на місто дію мораторію на поселенське будівництво.

Читайте також:

Палестина відмовляється відновити переговори з Ізраїлем

Ізраїль вперше публічно виступив проти планів США

Палестина не приймає умови Ізраїлю

 

ВідеоІзраїль оголосив про велике будівництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: