Ізраїль перевершив Америку

В Ізраїлі розгорнули найбільший у світі прапор, що вдвічі попередив попередній рекорд, який належав американцям.

Прапор, що претендує на звання найбільшого в світі, було представлено в неділю в Ізраїлі на суд громадськості й оцінної комісії з Книги рекордів Гіннеса, повідомило міністерство туризму країни.

Біло-блакитний ізраїльський прапор розміром у два футбольних поля простягнули на пустельному узбережжі Мертвого моря, біля підніжжя стародавньої юдейської фортеці Масади. Прапор-рекордсмен подарувала єврейській державі філіппінська підприємниця Ґрейс Галіндес-Гупана до 50-річчя дипломатичних відносин між Ізраїлем і Філіппінами.

"Прапор - це мій спосіб висловити любов і підтримку Ізраїлю та його мешканцям. Сподіваюся, що таким чином я також допоможу розвиткові ізраїльського туризму", - сказала філіппінська "бізнесвумен", чиї слова цитує прес-реліз Міністерства туризму.

Розміри презенту, оглянутого представниками Книги рекордів Гіннеса, - 100 на 200 метрів, вага перевищує п'ять тонн. Чинний рекорд, за інформацією Мінтуризму, належить американському "суперпрапорові", чия площа приблизно вдвічі менша за творіння Галіндес-Гупани.

На пошиття прапора пішло три тижні. У виробничому процесі, який фінансувала підприємниця, було задіяно шість кравців під керівництвом двох модельєрів і 40 добровільних помічників.

Разом з ізраїльським прапором Галендес-Гупана зшила такий самий грандіозний прапор Філіппін, який у неділю теж можна було бачити на березі Мертвого моря.

Ізраїльська влада має намір використати подарунок в урочистостях з нагоди 60-річчя утворення Держави Ізраїль, яке святкуватимуть навесні наступного року.

"Міністерство вже одержало безліч заявок від різних організацій, які хотіли б використовувати прапор на різноманітних заходах. Всі запити буде незабаром розглянуто", - йдеться в прес-релізі Міністерства туризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: