Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Ізраїль замовив ліки з розрахунку на вакцинацію близько 2 млн осіб. Додаткове виробництво коштуватиме близько 120 млн доларів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Ізраїль планує придбати вакцини проти так званого "свинячого грипу" для всього населення країни - більше 7 млн осіб. Дана інформація міститься в поширеній сьогодні доповіді уряду країни.

У ньому, зокрема, йдеться, що зараз Ізраїль замовив ліки з розрахунку на вакцинацію близько 2 млн осіб. Додаткове виробництво коштуватиме близько 120 млн доларів.

На сьогоднішній день в Ізраїлі зареєстровано 1 тис. 550 випадків захворювання вірусом грипу A (H1N1), одна людина померла. Лікарі відзначають, що це далеко не всі випадки хвороби, реальна кількість може перевищувати задокументовану у декілька разів.

Тим часом в США до жовтня 2009 р. планують провести близько 160 млн доз вакцини проти грипу А (H1N1). Повідомляється, що цієї кількості буде недостатньо для забезпечення вакцинації всього населення США, проте промисловість не в змозі провести до зазначеного терміну більшу кількість препарату. На думку лікарів, одній людині буде потрібно дві дози вакцини.

Як повідомлялося, у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що грипом A/H1N1, який поширився на 160 країн світу, впродовж наступних двох років можуть інфікуватися 2 мільярди людей.

ВООЗ у червні вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням грипу A/H1N1 світом.

Читайте також:

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

В Німеччині масштабний спалах грипу A/H1N1

Зафіксований другий випадок зараження грипом А від людини

В Україні підтверджений перший випадок "свинячого грипу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: