Ізраїль побачив себе частиною Європи

Ізраїль націлився вступити до Євросоюзу, побачивши себе частиною Європи.

Віце-прем'єр, глава МЗС Ізраїлю Авігдор Ліберман заявив, що Ізраїль бачить себе частиною Європи і розраховує вступити до Євросоюзу.

"Ми в плані економіки, культури, туризму, людських цінностей відчуваємо себе частиною єдиної Європи, і Ізраїль має стати членом ЄС", - зазначив він.

"Неможливо уявити сучасну Європу, сучасну Росію без єврейського духу", - продовжив ізраїльський дипломат. За його словами, Ізраїль бачить себе частиною Європи і не прагне до переділу кордонів: "Ізраїль нічого ні в кого не прагне забирати, але й нічого нікому не віддасть".

11 жовтня, міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман запропонував колегам з Іспанії та Франції вирішити "власні проблеми в Європі" перш, ніж підштовхувати ізраїльтян до швидкого врегулювання конфлікту з палестинцям.

Як повідомлялося раніше, 21 липня Україна і Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю.

Договір передбачає, що громадяни України і Ізраїлю можуть перебувати на території іншої країни без отримання візи не більше 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

Читайте також:

Ізраїльського солдата посадили за образу палестинця

Туреччина вилучила Іран та Грузію зі списку небезпечних країн і внесла Ізраїль

В Ізраїлі здійснили спробу замаху на екс-президента США

США та Ізраїль визнали Іран головною близькосхідною проблемою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: