Ізраїль починає будувати підземну загорожу навколо сектору Газа

Подібне рішення було прийняте, щоб припинити будівництво тунелів бойовиками руху ХАМАС.

Влада Ізраїлю приступила до роботи з будівництва підземного загородження навколо межі з сектором Газа, щоб припинити будівництво тунелів бойовиками руху ХАМАС.

Про це повідомило агентство "Associated Press" з посиланням на представника міністерства оборони.

В оборонному відомстві заявили, що глибина бетонного бар'єра складе кілька десятків метрів. Він буде побудований вздовж усього кордону з сектором Газа.

За відомостями агентства, пробна частина бар'єру на невеликій ділянці кордону зводиться вже зараз.

Бойовики руху ХАМАС використовують тунелі, щоб проникнути в Ізраїль з території сектора Газа.

У липні - серпні 2014 року Армією оборони Ізраїлю в секторі Газа була проведена операція "Незламна скеля", метою якої було руйнування тунелів. За даними ізраїльської армії, майже за два місяці тоді вдалося виявити і засипати 32 тунелю, 14 з яких вели на ізраїльську територію.

Нагадаємо, Нещодавно ізраїльська авіація завдала ударів по об'єктах у секторі Газа. Це стало наслідком обстрілів з сектору Газа по півдню Ізраїля. Інформації про жертв внаслідок бомбардування немає, проте низка будівель зруйновані вщент. Тим часом, на західному березі річки Йордан ізраїльська армія блокує місто Хеврон.

У 1994 році для забезпечення безпеки цивільного населення від проникнення терористів Ізраїль почав зводити паркан безпеки по периметру сектора Газа. У вересні 2000 року паркан був у багатьох місцях знищений палестинцями. У період з грудня 2000 року до червня 2001 року паркан був відновлений ізраїльтянами. Уздовж десятикілометровій кордону сектора Газа з Єгиптом ізраїльтяни спорудили дві паралельні стіни. Пізніше була створена стіна з гофрованого заліза і бетону, доповнена зверху колючим дротом. У 2004-2005 роках ізраїльтяни спорудили на цьому кордоні ще одну бетонну стіну. Висота стіни складає 9 метрів, і вона оснащена сучасними засобами стеження.

Ізраїль заблокував Сектор Гази та Західний берег річки Йордан

В’їжджати на територію країни дозволять лише з гуманітарних причин та за необхідності медичної допомоги. Також до країни на Храмову гору для п’ятничної молитви  пускатимуть лише тих палестинців, хто мають спецдозвіл. Блокада арабських територій триватиме щонайменше до кінця тижня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: