Ізраїль прокладе тунель під кварталом мусульман

Влада Ізраїлю має намір з'єднати тунелі, що йдуть уздовж Стіни плачу, та синагоги "Оель Іцхак", розташовану в мусульманському кварталі.

тунель
Lenta.ru
Туннель вздовж Стіни плачу.
Влада Ізраїлю має намір з'єднати підземним проходом тунелі, що йдуть уздовж Стіни плачу, та синагоги "Оель Іцхак", розташовану в мусульманському кварталі Єрусалиму, пише Ha`aretz. 

Відповідний проект був запропонований Фондом спадщини Стіни Плачу, який займається єврейськими історичними і релігійними пам'ятками, що входять до комплексу Храмової гори. 

Особливо наголошується, що широких підземних робіт з риття тунелю під мусульманським кварталом не буде. Будівельники мають намір провести тунель через місця вже існуючих археологічних розкопок. Тунель не торкнеться Храмової гори і пройде на сто метрів на захід від неї. 

Проект ще має дістати схвалення Ізраїльського управління старовини (IAA), представники якого вже заявили, що вважають це чудовою ідеєю, а також ізраїльських служб безпеки. 

Тим часом арабські депутати Кнесету і представники мусульманського релігійного фонду Waqf, який займається збереженням мусульманських пам'яток на Храмовій горі, вже заявили свій протест. 

Мусульмани Єрусалиму не раз звинувачували Ізраїль в тому, що він веде підземні роботи на Храмовій горі з метою зрйнувати мусульманські мечеті, які розташовані там.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: