Ізраїль схвалив COVID-вакцинацію дітей 5-11 років з важкими захворюваннями

Ізраїль схвалив COVID-вакцинацію дітей  5-11 років з важкими захворюваннями

Фото: Associated Press

Діти без серйозних захворювань не зможуть отримати щеплення.

В Ізраїлі схвалили вакцинацію від COVID-19 для дітей від 5 до 11 років з серйозними фоновими захворюваннями, які можуть зробити їх більш уразливими до коронавірусу.

Про це у вівторок, 27 липня, повідомило Міністерство охорони здоров'я країни, пише The Times of Israel.

Йдеться, зокрема, про крайнє ожиріння (ІМТ вище 99-го процентилю відповідно до віку і статі), важкі хронічні захворювання легенів, порушення нервового розвитку, застійну серцеву недостатність, серповидно-клітинну анемію і важкі аутоімунні захворювання.

Неповнолітні, які не мають "високої ймовірністі серйозного захворювання і навіть смерті внаслідок зараження новим коронавірусом", не можуть зробити щеплення.

Дозволи для окремих дітей надаватимуться постачальником медичних послуг, а потім підтверджуватимуться ізраїльським МОЗ. Водночас остаточне рішення буде за батьками.

"Політика міністерства буде зводити до мінімуму кількість дозволів і видавати їх лише тим, хто схильний до найбільшого ризику", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дітям вводитимуть вакцину від Pfizer-BioNTech у дозі 1 мілілітр замість звичайних 3 мілілітрів.

Нагадаємо, в Ізраїлі половина з тих, хто захворів на новий і більш небезпечний штам коронавірусу "Дельта", раніше були вакциновані препаратом Pfizer. 

25 червня в країні знову ввели обов'язкове носіння масок в закритих приміщеннях через зростання захворюваності на COVID-19.

Іспанія відкриває кордони, а Ізраїль випробовує вакцину від коронавірусу у таблетках

Іспанія відкриває кордони, а Ізраїль випробовує вакцину від коронавірусу у таблетках

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація