Ізраїль відкрив кордон для гуманітарної допомоги

У сектор Газа сьогодні пропустили 30 трейлерів з гуманітарними вантажами.

Ізраїль відкрив в неділю кордон сектора Газа для доставки в анклав партії гуманітарної допомоги. Про це повідомив представник прес-служби Армії оборони Ізраїлю.

Уряд єврейської держави неодноразово обіцяв вжити всіх заходів для запобігання гуманітарній кризі в секторі Газа і мінімізації збитків цивільному населенню від військової операції, жертвами якої за півтора дні стали 282 палестинці.

"Через кордон в сектор Газа були сьогодні пропущено 30 трейлерів з гуманітарними вантажами, це - медикаменти і продукти харчування", - сказав ізраїльський капітан Бенджамин Ратленд.

Інтернет-сайт газети "Джерузалем пост" цитує неназвані джерела в оборонному відомстві, за словами яких, продовження гуманітарних поставок "дасть Ізраїлю велику свободу маневру і забезпечить ширшу міжнародну підтримку його діям в секторі Газа".

У п'ятницю, напередодні бомбардувань, Ізраїль відкрив майже всі переходи на кордонах Гази і пропустив в анклав близько ста трейлерів з різними вантажами. Тепер цей крок трактується як хитромудрий прийом, який притупив пильність палестинців і дозволив наступного дня застати їх зненацька.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: