Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїль відповів на резолюцію ООН відкликанням послів та позбавленням допомоги Сенегалу

Так Ізраїль відповів на критичну до нього резолюцію Радбезу ООН про припинення поселенської діяльності на палестинських територіях.

Ізраїль відкликає послів із країн-авторів резолюції Радбезу ООН, яка вимагає від Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Також Сенегал не отримуватиме допомогу від Ізраїлю.

Так, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху наказав вжити низку дипломатичних заходів щодо тих країн, які запропонували Раді Безпеки ООН прийняти критичну до країни резолюцію.

Зокрема, Ізраїль відкличе своїх послів з Нової Зеландії та Сенегалу "для консультацій". Про це йдеться в оприлюдненому в ніч проти суботи, 24 грудня, документі офісу керівника ізраїльського уряду.

Крім того, прем'єр-міністр Ізраїлю скасував запрошення міністру закордонних справ Сенегалу, який мав відвідати Ізраїль у січні, а також наказав скасувати усі програми допомоги Сенегалу. Ізраїль також скасував візити послів-нерезидентів Нової Зеландії та Сенегалу.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, яка визнає незаконними ізраїльські поселення на території Палестини, включаючи Східний Єрусалим. Така резолюція була прийнята вперше завдяки делегації США, яка не скористалася правом вето, як раніше, а лише утрималася.

В ухваленому документі закликають Ізраїль припинити будівництво поселень на окупованій території Палестини. Такі поселення називаються "кричущим порушенням міжнародного права" і тикими, що не мають юридичної сили. Радбез зажадав від Ізраїлю негайно припинити поселенську діяльність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції