Ізраїль вимагає змінити міжнародні закони війни

Керівники ключових міністерств і силових структур Ізраїлю збираються забезпечити "протидію тероризму без юридичних наслідків".

Військово-політичний кабінет Ізраїлю за дорученням прем'єра Біньяміна Нетаньяху має намір домагатися зміни міжнародних законів і звичаїв війни.

Таким чином Ізраїль хоче забезпечити можливість ефективної протидії тероризму без юридичних наслідків, до яких призвела зимова операція в секторі Газа.

Відповідне рішення військово-політичний кабінет (який об'єднує керівників ключових міністерств і силових структур країни) затвердив у вівторок після обговорення ситуації, яка склалася через ухвалення Радою з прав людини ООН висновків і рекомендацій місії Річарда Голдстоуна.

Як відомо, Доповідь Голдстоуна звинувачує Ізраїль нарівні з палестинськими бойовиками у скоєнні військових злочинів в Газі під час збройного конфлікту в грудні 2008 - січні 2009 років.

Ще одним рішенням органу стало створення при міністерстві юстиції спеціальної комісії, яка займеться захистом "Держави Ізраїль та її громадян" від переслідування в зарубіжних судових інстанціях.

В Ізраїлі побоюються, що доповідь Голдстоуна може стати підставою для численних подібних позовів за різними епізодами операції в секторі Газа, де, за палестинськими даними, загинули 1,4 тисячі людей.

Ізраїль із самого початку відмовився співробітничати з місією Голдстоуна, потім відкинув доповідь за підсумками її роботи і відповідну резолюцію, яку ухвалила Рада з прав людини ООН.

Читайте також:

ЗМІ: після грудня Ізраїль атакує Іран

ООН виставила Ізраїлю рахунок на 11 мільйонів доларів

Чавес назвав Ізраїль "лакеєм-вбивцею на службі імперіалізму"

Ізраїль вперше публічно виступив проти планів США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: