Ізраїль заперечив затримання судна Rachel Corrie

Судно Rachel Corrie з вантажем гуманітарної допомоги продовжує рухатися у бік сектора Газа.

Армія оборони Ізраїлю спростувала заяву правозахисників про захоплення судна Rachel Corrie з вантажем гуманітарної допомоги для Палестинської автономії.

Корабель продовжує рухатися у бік сектора Газа незважаючи на попередження з боку ВМФ Ізраїлю, заявили військові.

Державне радіо Ізраїлю передало запис офіційного звернення офіцерів ізраїльських військово-морських сил до капітана і пасажирам корабля Rachel Corrie.

У телефонній розмові з ірландським журналістам підтвердили, що ізраїльські військові судна не наближаються до "Рейчел Коррі" і не намагаються перехопити корабель.

Як повідомляє прес-служба ЦАХАЛу, корабель Rachel Corrie знаходиться в 40 милях від берегів Гази. Його команда і пасажири категорично відмовилися ввійти в морський порт Ашдода. Судно продовжує рух у напрямку до берега сектора Газа з метою "прориву його блокади".

Раніше міжнародні активісти заявили, що судно Rachel Corrie, відправлене до Палестини з гуманітарною допомогою, сьогодні вночі було перехоплено ізраїльськими кораблями.

На борту Rachel Corrie знаходяться 20 осіб, а також вантаж гуманітарної допомоги, що включає в себе цемент та інші будівельні матеріали, заборонені Ізраїлем для постачання.

Читайте також:

Ізраїль перехопив ще одне судно, що відстало від "Флотилії свободи"

Ізраїль знайшов чеченський слід "Флотилії свободи"

При атаці військ Ізраїлю на гуманітарний караван загинули 19 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: