Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїль завдав авіаударів у відповідь по позиціях ХАМАСу у Секторі Гази

Напередодні на території регіональної ради Хоф Ашкелон на півдні країни виявили уламки ракети, запущеної з Сектора Гази.

ВПС Ізраїлю завдали кілька авіаударів по двох позиціях бойовиків ісламістського угрупування ХАМАС на півночі Сектора Гази у відповідь на ракетний обстріл ізраїльської території.

Про це повідомляє Haaretz.

Армія Ізраїлю заявляє, що ХАМАС відповідальний за пожежу через ракету, яка була запущена з Сектора Гази у вівторок, 8 серпня, увечері.

Також повідомляється, що напередодні на території регіональної ради Хоф Ашкелон на півдні країни виявили уламки ракети, запущеної з Сектора Гази. Саме після цього і було вирішено завдати у відповідь удар. Однак тоді не було завдано ніяких пошкоджень, також не повідомлялося про поранених. 

Нагадаємо, палестинське ісламістське угруповання ХАМАС було визнано терористичною організацією та залишене у "чорному списку" ЄС. Таке рішення ухвалив найвищий судовий орган ЄС  - Європейський суд.

ХАМАС утримує владу в Секторі Гази. Угруповання визнано терористичною організацією також Ізраїлем, Канадою і Японією, а також заборонене в Йорданії та Єгипті. ХАМАС не визнає права Ізраїлю на існування і прагне створивши ісламську державу на території колишньої підмандатної Палестини до утворення Ізраїлю 1948 року. 

Відео Політичним лідером "Хамас" обрали одного з найрадикальніших представників угруповання

Залиште свій коментар

Вибір редакції