Ізраїль звільнив палестинських терористів

3 грудня уряд Ізраїлю в якості "жесту доброї волі" амністував 429 палестинських в'язнів.

Усі випущені на свободу палестинці підписалися під зобов'язанням про припинення терористичної діяльності.

Напередодні конференції в Аннаполісі (США), присвяченої близькосхідному врегулюванню, Ізраїль, щоб підтримати позиції Махмуда Аббаса, обіцяв у якості "жесту доброї волі" випустити з в'язниць 429 палестинських в'язнів. Поіменний список в'язнів був раніше затверджений міністерською комісією зі звільнення в'язнів, а потім переданий на підпис президентові Ізраїлю Шимону Пересу, повідомляє NEWSru.co.il.

Звільнення в'язнів мало відбутися ще 25 листопада, проте було відкладене на прохання палестинської сторони. За словами офіційного представника адміністрації ПА, в'язнів мав зустрічати голова автономії Махмуд Аббас, а він у цей час знаходився на конференції в Аннаполісі.

Лідер терористичного угрупування "Танзім" Маруан Баргуті, який відбуває п'ять довічних термінів в ізраїльській в'язниці, заявив: "Звільнення в'язнів просто сміхотворне. Термін ув'язнення багатьох із тих, хто потрапив під амністію, закінчується найближчими місяцями, і вони без жодного "жесту доброї волі" скоро вийшли б на свободу. Можна було звільнити не сотні, а тисячі палестинців. Махмуд Аббас просив більше, але його не слухали".

Не відчувається радості і в адміністрації Палестинської автономії. Там вважають, що звільнення 429 в'язнів не є "великим подарунком".

Зазначимо, що за одну ніч, з 2 на 3 грудня, ізраїльськими військовими в Іудеї та Самарії було затримано 42 палестинських терориста, четверо бойовиків "ХАМАС" були знищені в секторі Газа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: