Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїльська армія обстрілює ХАМАС у Секторі Гази

Даних про втрати з боку Ізраїлю немає.

Армія Ізраїлю почала масований обстріл позицій руху ХАМАС у Секторі Гази.

Як повідомляє BBC, в ньому беруть участь авіація, артилерія і танки.

Головними цілями обстрілу стали вісім об'єктів ХАМАС, а приводом для них - напад на ізраїльських військових.

За їхніми даними, це "відповідь на серйозний напад на ізраїльських військових". Ті раніше повідомляли про снайперський вогонь, який був відкритий з території сектора Газа. Даних про втрати з боку Ізраїлю немає.

"ХАМАС вирішив загострити ситуацію і понесе відповідальність за свої дії. Армія перебуває в підвищеній готовності", - йдеться в повідомленні ізраїльської армії.

Фотогалерея На кордоні між Ізраїлем і Сектором Гази внаслідок сутичок загинуло 15 палестинців (15 фото)

За даними газети "Гаарец", в результаті ударів по позиціях ХАМАС загинули не менше чотирьох осіб. Батальйон ХАМАС "Ізз ад-Дін аль-Касам" заявив, що це були його бійці, уточнює видання. Зараз ХАМАС розпочав евакуацію своїх сил із зони обстрілу.

ВідеоІзраїльтяни дронами збивають повітряних зміїв з Палестини, які спричиняють пожежі

Зміїв у бік Ізраїлю палестинці щодня запускають десятками. До кожного із них чіпляють маленькі вуглинки, що тліють, або ж підпалене ганчір’я. Коли ж вони падають на засушливу землю, усе загорається. Лише за цей рік вогонь понищив понад 900 гектарів полів. Утім, ізраїльтяни назустріч зміям запускають дрони й прямо у повітрі ліквідують потенційну небезпеку.

Ізраїльтяни дронами збивають повітряних зміїв з Палестини, які спричиняють пожежі

Конфлікт загострився 14 травня, у день відкриття посольства США в Єрусалимі, коли у сутичках на кордоні Сектора Гази та Ізраїлю загинули понад 60 палестинців, по яких відкрили вогонь військові ізраїльської армії. Загалом у сутичках, які тривають в Газі з 30 березня, загинули вже понад 120 людей.

Вибір редакції