Ізраїльська армія отримала нового начальника генштабу

ЦАХАЛ обрав нового начальника Генштабу, ним став генерал-майор Йоав Галант. Опоненти Галанта заявляють, що він є противником перемир'я з палестинцями.

Новим начальником генштабу ЦАХАЛ став генерал-майор Йоав Галант. До обов'язків він приступить в лютому 2011 року. На цій посаді він змінить Габі Ашкеназі, який очолює штаб ізраїльської армії з 2007 року.

Примітно, що під час голосування кілька міністрів висловилися проти кандидатури генерал-майора. Вони пояснили це тим, що не було організовано належне обговорення кандидатури Галанта, представленої Ехудом Бараком.

Крім цього якийсь час тому навколо імені майбутнього глави ЦАХАЛу розгорівся медіа-скандал. До рук журналістів потрапив документ, згідно з яким Йоав Галант планував організувати кампанію з дискредитації інших кандидатів на посаду начальника штабу ЦАХАЛ. Проведенням піар-кампанії повинна була зайнятися компанія Arad Communications.

Згодом з'ясувалося, що ці папери виявилися підробкою. У справі про публікації підроблених документів були заарештовані кілька високопоставленим армійських чиновників.

Крім цього призначення уряд Ізраїлю затвердив поправки до документів, що регламентують роботу армії. Згідно з новою схемою Галант пропрацює три роки, після чого строк його перебування на посаді ЦАХАЛу може бути продовжений ще на рік міністром оборони.

Противниками призначення Галанта був ряд громадських діячів, які побоювалися, що це призначення негативно позначиться на процесі мирного врегулювання в секторі Газа. Опоненти Галанта заявляють, що генерал-майор, що керував військовою операцією в Газі в 2008 році, є противником перемир'я з палестинцями.

Нещодавно Асоціація ветеранів ізраїльської армії Breaking the silence опублікувала в Інтернеті вісім нових фотографій, на яких солдати ЦАХАЛ принижують палестинців.

Публікація шокуючих знімків стала реакцією на полеміку, розпочату кілька днів тому після того, як колишня ізраїльська військовослужбовець Еден Аберджіл розмістила на Facebook фото, на яких вона позує під час своєї військової служби поруч з палестинськими ув'язненими. Альбом дівчина назвала "Армія. Найкращі роки мого життя".

Читайте також:

Ізраїльтянка виклала в Інтернеті "армійський альбом" зі зв'язаними палестинцями

Опубліковані нові фото, на яких ізраїльські солдати принижують палестинців

Війська Ізраїлю і Лівану вступили у перестрілку

Ізраїльських солдатів звинуватили у використанні дитини як живого щита

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: