Ізраїльська поліція звинувачує главу МЗС у шахрайстві

Авігдор Ліберман стверджує, що вже 13 років його переслідують політичні вороги. Поліція заявляє, що він шахрай та хабарник.

Ізраїльська поліція готова пред'явити звинувачення міністру закордонних справ країни Авігдору Ліберману. Його підозрюють в корупції, відмиванні грошей, шахрайстві та хабарництві.

За версією слідства, Ліберман разом з наближеними до нього чиновниками створили мережу компаній, частково підставних, які займалися відмиванням грошей, отриманих з невідомих джерел.

Сам Ліберман категорично відкидає всі звинувачення. Він стверджує, що вони політично вмотивовані. Авігдор Ліберман - лідер ультранаціоналістичної партії "Ізраїль Бейтену" ("Наш будинок Ізраїль"). Партія є другою за кількістю представників в правлячій коаліції і третьою - в парламенті.

На думку Лібермана, політичні вороги просто хочуть припинити будь-яку його громадську діяльність.

На початку квітня, менш ніж через день після вступу на посаду глави МЗС, міністра вже допитувала поліція. Тоді спілкування правоохоронців з підозрюваним тривало сім з половиною годин. Його допитували і раніше, зокрема, в 2007 році. Тоді слідчі вилучили близько 3,5 тисяч документів в офісі політика.

Поліція передала свої рекомендації Генеральному прокуророві Менахему Мазузу. Він має вирішити, чи порушувати проти Лібермана кримінальну справу.

Читайте також:

Сина прем'єр-міністра Ізраїлю забрали в армію

В Ізраїлі затримали одного з керівників Ку-Клукс-Клану

Українка заочно виграла суд в ізраїльських сутенерів

Екс-президент Ізраїлю постав перед судом за зґвалтування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: