Ізраїльські літаки стріляли в сирійський будинок

Ізраїльські літаки, що вдерлися до сірійського повітряного простору 6 вересня, обстріляли будівлю, яку будують для військових потреб.

Ізраїльські літаки, що вдерлися до сірійського повітряного простору 6 вересня, обстріляли будівлю, яку будують для військових потреб, повідомив президент Сирії Башар Асад.

"Ця будівля, як і раніше, добудовується, і на той момент там не було жодної людини, жодних солдатів, і нічого там не було, дотепер неясно, для чого вони це зробили", - сказав Асад, передає сирійська агенція новин САНУ.

За словами президента Сирії, такі дії відображають загальну позицію Ізраїлю, який налаштованого проти світу. "Ми так розглядаємо цю подію, і неважливо, що було його справжньою метою", - додав він.

"Сирія робить усе можливе заради установлення миру в регіоні, а ця акція була спрямована проти мирного процесу", - помітив Асад.

На думку сирійського президента, єдиний спосіб встановити мир у регіоні - повернути, зокрема Сирії, окуповані Ізраїлем землі. Причому Дамаск готовий йти на прямі мирні переговори з Ізраїлем тільки за наявності попередньої згоди Тель-Авіва на повернення окупованих земель.

Кажучи про припущення західних і ізраїльських ЗМІ, що ізраїльські літаки розбомбили в Сирії завод з переробки ядерних речовин, що поступили сюди з північної Кореї, або вантажівку, що перевозить зброю для ліванського руху "Хезболла", Асад пригадав інформаційну кампанію, розгорнуту в американських ЗМІ перед нападом на Ірак. "Тоді з'явилися всі ці помилкові звинувачення, ніби Ірак володіє ядерною програмою або в нього є зброя масового ураження, це та сама історія. Яка є причина, знають одні ізраїльтяни", - сказав він.

Асад зауважив, що в регіоні відчувається велика напруга та склалася небезпечна обстановка, проте ведеться робота, щоб її нейтралізувати. "Є тільки дві альтернативи - війна або мир, ніхто не знає, як складеться доля регіону, але завжди залишається можливість повернутися до миру", - підсумував Асад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: