Ізраїльські спецпризначенці під виглядом "вагітної" та її родичів затримали терориста

Ізраїльські спецпризначенці під виглядом "вагітної" та її родичів затримали терориста

Зухвалу спецоперацію записали відеокамери спостереження. / Фото: Reuters

Спецслужби здійснили зухвалу операцію із затримання підозрюваного у "ножовому теракті".

Співробітники ізраїльських спецслужб під виглядом вагітної та її родичів затримали ножового терориста з угрупування "ХАМАС".

Операція пройшла в ніч на 12 листопада. Військові, спецпризначенці прикордонної служби і співробітники служби безпеки ШАБАК прониклив лікарню "Аль-Алі" у Хевроні, щоб затримати 20-річного палестинця, підозрюваного в "ножовому теракті" 25 жовтня.

Тоді Іззат Шаабах Аззам Шаабан закидав камінням ізраїльську машину, а коли водій вийшов з автівки, той накинувся на нього з ножем. Ізраїльтянин встиг вистрілити в терориста, але поранений Шаабан втік.

Пізніше родичі 20-річного хлопця, які є членами угруповання "ХАМАС", таємно привезли його в лікарню в Хевроні.

На відео, зняте камерами спостереження в лікарні, видно, як група ізраїльського спецпризначення прибула в лікарню під виглядом арабів, які привезли на каталці вагітну жінку. Коли спецпризначенці проникли у відділення, де лежав поранений терорист, вони негайно зайшли в палату і заарештували його.

Двоюрідний брат палестинця намагався перешкодити військовим, але був убитий. Шаабана посадили в крісло-каталку "вагітною" і вивезли до входу в госпіталь, де їх вже чекали машини.

Нагадаємо, відносини між палестинцями і ізраїльтянами знову загострилися на тлі кількох нападів в Єрусалимі. Тільки за один день араби чотири рази нападали на євреїв з використанням холодної зброї. Зіткнення також охопили табір біженців Джилазун на Західному березі Йордану, де палестинці закидали ізраїльських солдатів камінням і пляшками із запальною сумішшю.

Конфлікт виник через закриття з боку ізраїльської влади доступу палестинцям-чоловікам до 40 років до мечеті Аль-Акса в Єрусалимі. У вересні на Храмовій горі, де знаходиться мечеть, почалися заворушення - за кілька годин до святкування єврейського Нового року. Тоді палестинці забарикадувалися всередині мечеті і кидали в ізраїльську поліцію петарди та каміння.

Статус Храмової гори, де розташована святиня – одне з найгостріших питань палестинсько-ізраїльських відносин. Місце є святим і для мусульман, і для юдеїв.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація