Ізраїльські військові розбомбили будівлю, куди самі ж евакуювали палестинців

Ізраїльська армія обстріляла будівлю, куди військові заздалегідь евакуювали 110 палестинців. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Ізраїльська армія обстріляла будівлю, куди військові заздалегідь евакуювали 110 палестинців, 30 з яких загинули. Про це стало відомо із заяви управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA).

"За словами багаточисленних очевидців, 4 січня військовослужбовці евакуювали приблизно 110 палестинців в одну будівлю в районі (Гази) Зейтун і наказали їм залишатися усередині", - говориться в заяві управління ООН.

У документі повідомляється, що "через 24 години ізраїльські сили кілька разів бомбили цей будинок, убивши близько 30 людей. На думку управління ООН з координації гуманітарних питань, йдеться "про один з найсерйозніших випадків" з початку ізраїльської операції в секторі Газа.

"Ті, кому удалося вижити і здатні (ходити) пройшли два кілометри по дорозі Салах Ад-дін перед тим, як їх відвезли в лікарню на цивільному транспорті. Троє дітей, самому молодшому з яких п'ять місяців, померли до їх прибуття (у лікарню)", - говориться в заяві управління ООН.

Ізраїльські військові заявляють, що у вказаний період армія Ізраїлю ніяких операцій на даній території не проводила.

Операція Ізраїлю в секторі Газа почалася 27 грудня 2008 року і обмежувалася повітряними бомбардуваннями до 3 січня 2009 року, коли військовослужбовці ізраїльської армії перейшли кордон і вторглися в анклав. Метою операції під кодовою назвою "Литий свинець" Ізраїль оголосив припинення ракетно-мінометного обстрілу з палестинського боку.

Всього з початку операції загинули 776 палестинців і 13 ізраїльтян - десять військових і троє мирних громадян.

Тим часом Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій заявила про необхідність припинити вогонь в секторі Газа. У відповідь Ізраїль та ХАМАС відкинули резолюцію ООН. Кожна сторона конфлікту заявляє, що пропозиція ООН не враховує її інтересів.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: