Ізраїльські військові стверджують, що їх обстріляла Йорданія

Ізраїльські військові заявили, що їх прикордонний патруль був обстріляний з боку Йорданії.

Ізраїльські військові джерела заявили у вівторок, що їх прикордонний патруль піддався цього дня обстрілу з боку Йорданії. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

За даними джерел, інцидент стався в місцевості на півдні Ізраїлю, біля прикордонного терміналу "Арава" на північ від Ейлата. Вони підозрюють, що постріли могли зробити один або декілька осіб. За однією з версій, це міг бути йорданський солдат, що знаходився на наглядовій вежі.

Мова також може йти про акцію одного або декількох екстремістів, які таким чином висловили солідарність з палестинцями в секторі Газа, де Ізраїль ось вже вісімнадцятий день проводить військову операцію.

У зв'язку з інцидентом КПП був закритий, а ізраїльське управління аеропортів, що відповідає за роботу і охорону всіх прикордонних терміналів, передало матеріали справи спецслужбам.

Обстріл з боку Йорданії стався вперше за останні декілька років. Після того, як дві держави уклали мирний договір в 1994 році, обстановка на кордоні була більш-менш стабільною.

Тим часом Йорданія відкинула звинувачення Ізраїлю в обстрілі, заявивши, що ця інформація не відповідає дійсності. Про це повідомляє Reuters із посиланням на новинне агентство Petra. Воно у свою чергу посилається на джерела в йорданському командуванні.

Читайте також:
Ізраїльські війська заглибились в сектор Газа
Ізраїль відправляє додаткові підрозділи в сектор Газа
Ізраїль використовує заборонену зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: