Ізраїльський полонений живий

ХАМАС розповсюдив в Інтернеті аудіозвернення захопленого рік тому ізраїльського військовослужбовця Гілада Шаліта.

Бойове крило палестинського руху ХАМАС розповсюдило в Інтернеті аудіозвернення захопленого рік тому ізраїльського військовослужбовця Гілада Шаліта. У аудіозверненні капрал Шаліт повідомив, що стан його здоров'я погіршується і йому потрібна госпіталізація. 

При цьому Шаліт заявив, що він розчарований "недоліком інтересу" до своєї долі з боку ізраїльського уряду. "Я провів в полоні цілий рік, і моє здоров'я як і раніше продовжує погіршуватися, і я потребую довгострокової госпіталізації. Я жалкую про недолік інтересу до моєї справи з боку ізраїльського уряду і ізраїльських Сил самооборони, а також про їх відмову виконати вимоги угрупування "бригади аль-Кассами", - йдеться у записі.

Ізраїльський військовослужбовець закликав керівництво своєї країни виконати вимоги бойовиків і звільнити з ізраїльських в'язниць велику групу палестинських ув'язнених.

Капрал Гілад Шалітє був захоплений палестинськими бойовиками 25 червня 2006 року з метою обміну на палестинців, що відбувають покарання у в'язницях Ізраїлю. За викрадання ізраїльського солдата узяли відповідальність відразу три палестинські угрупування, зокрема, бойове крило руху ХАМАС. 

Ізраїль у відповідь почав військову операцію в секторі Газа у пошуку викраденого капрала, в ході якої загинули близько 500 палестинців. 

Палестинська сторона наполягає на звільненні з в'язниці одного з керівників руху ФАТХ Марвана аль-Баргуті, а також генсека Народного фронту "Звільнення Палестини" Ахмеда Саадата. Ізраїль неодноразово категорично відмовлявся звільнити цих людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: