Ізраїльський супермаркет зняв рекламу за мотивами ліквідації лідера ХАМАС

Мережа ізраїльських супермаркетів зняла комедійні рекламні ролики за мотивами скандалу з приводу вбивства лідера ХАМАС, у якому звинуватили ізраїльську розвідку "Моссад". Слогани реклами: "Ми пропонуємо вбивчі ціни", "Ціни ліквідувати"

Рекламний ролик за мотивами ліквідації лідера ХАМАС
Times Online
Герої рекламного ролика купують окуляри, тенісні ракетки, капелюхи й перуки
Ізраїльська торгова мережа супермаркетів "Махсаней Кімат Хінам" запустить нову рекламну кампанію, в якій використані мотиви скандалу з приводу можливої причетності ізраїльської розвідки "Моссад" до ліквідації в Дубаї лідера ХАМАС Махмуда аль-Мабхуха.

У рекламному ролику фігурують окуляри і тенісні ракетки, капелюхи й перуки - елементи маскування, які, судячи з відеозаписів і фотографій, опублікованих поліцією Дубаї, використовували ліквідатори Мабхуха. Цей "шпигунський арсенал" буде набиратися героями ролика в супермаркеті "Махсаней Кімат Хінам" у Петах-Тікві.

Слогани рекламної кампанії також нагадують про події в Дубаї: "Ми пропонуємо вбивчі ціни", "Ціни ліквідувати" і т.п.

Зйомки вже пройшли. Автор рекламної кампанії Сефі Шакед запросив на зйомки кореспондентів провідних міжнародних агентств.

На думку Сефі Шакеда, сценарій створеної ним реклами кумедний, звинувачення у поганому смаку він не приймає. Крім того, він відзначає, що на ізраїльському телебаченні з приводу операції в Дубаї встигли пройтися всі сатиричні передачі, і тепер прийшов час такої реклами.

Нагадаємо, що цього тижня міжнародна організація кримінальної поліції Interpol видала так звані "червоні бюлетені" на 27 громадян, розшукуваних владою Об'єднаних Арабських Еміратів у зв'язку з підозрами в їх причетності до вбивства координатора бойовиків ХАМАС Махмуда аль-Мабхуха, вчиненого у Дубаї 19 січня нинішнього року.

Поліція Дубая встановила, що 26 з 27 підозрюваних мали при собі паспорти громадян держав ЄС, причому кілька паспортів виявилися підробленими. Всі підозрювані встигли покинути Дубаї протягом 24 годин після прибуття в емірат.

Уряди Великобританії та Ірландії зі свого боку заявили, що паспорти громадян підозрюваних у вбивстві в Дубаї одного з лідерів палестинського угруповання ХАМАС Махмуда аль-Мабуха, судячи з усього, підроблені.

ХАМАС і арабські ЗМІ поклали провину за його ліквідацію на ізраїльську службу зовнішньої розвідки "Моссад".

Керівництво ХАМАСА заявило, що аль-Мабух займався в Дубаї закупівлею зброї для організації.

Правоохоронні органи Дубая також переконані в причетності "Моссада" до загибелі аль-Мабуха, який, згідно з численними публікаціями в пресі, курирував контрабанду зброї в сектор Газа.

У свою чергу очі ізраїльського МЗС Авігдор Ліберман заявляв, що Ізраїль не бачить необхідності відповідати на звинувачення у цьому вбивстві, оскільки досі доказів його причетності немає.

Читайте також:

Інтерпол розшукує ще 16 підозрюваних у вбивстві лідера ХАМАС

Поліція Дубая вимагає арешту прем'єра Ізраїлю через вбивство лідера ХАМАС

Поліція Дубая: підозрювані у вбивстві лідера ХАМАС знаходяться в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: