Ізраїльським літакам заборонено приземлятися в Туреччині

Літакам ізраїльських авіакомпаній заборонено приземлятися в Туреччині у зв'язку з проблемами в області безпеки і кризою в стосунках двох країн.

Літакам ізраїльських авіакомпаній заборонено приземлятися в Туреччині у зв'язку з проблемами в області безпеки і кризою в стосунках двох країн.

Турецька влада змінила свою позицію і не дозволяє озброєним ізраїльським охоронцям знаходитися на борту літаків. Ізраїльська влада, зі свого боку, прийняла рішення заборонити польоти до Туреччини до з'ясування ситуації.

Раніше вже повідомлялося, що ізраїльські чартерні компанії скоротили кількість рейсів в Анталію у зв'язку з економічною кризою і напруженістю в стосунках з турками.

Сьогодні вранці стало відомо, що готелі Анталії різко понизили ціни, прагнучи таким чином знов залучити ізраїльських туристів до Туреччини. П'ять провідних готелів міста пропонують ізраїльтянам безкоштовний відпочинок по уїкендах з метою "продемонструвати турецьку гостинність" - як йдеться в рекламних проспектах.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган посварився з президентом Ізраїлю Шимоном Пересом і покинув дебати щодо ситуації в секторі Газа, що пройшли в рамках Світового економічного форуму в Давосі. Реджеп Тайїп Ердоган заявив Пересу, що той "чудово знає, як вбивати немовлят" в палестинському анклаві.

Прем'єр-міністр Туреччини вибачився перед президентом Ізраїлю Шимоном Пересом: він подзвонив йому через декілька годин після того, як повернувся до Туреччини, і вибачився за те, що відбулося, завіривши, що в його вчинку не було нічого особистого.

Читайте також:
Ердоган вибачився перед Пересом за скандал у Давосі
Ердогана зустріли як героя. Перес не вибачився
У Давосі Перес вибачився перед Ердоганом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: